راهنمای زونکن

زونکن هزینه اشتراک سالیانه 50 هزارتومان دارد و در صورتی که از بخش بنگاه من ،جهت استفاده چند نفره از زونکن استفاده شود به ازای هر کاربری که در این بخش تعریف می شود هزینه اشتراک سالیانه 25 هزارتومان باید پرداخت شود.

همچنین از زمان اولین ورود به برنامه به مدت 7 روز رایگان می باشد  و کاربر میتواند تمام امکانات برنامه را تست کرده و پس از این مدت در صورت رضایت و کاربردی بودن هزینه اشتراک سالیانه را پرداخت نماید.

این علامت روی فایلهای ملکی نمایش داده می شود و به معنای این است که هر متقاضی مرتبط با آن فایل وجود دارد.

این علامت رو فایلهای متقاضی نمایش داده می شود و به معنای این است که فایل ملکی با درخواست متقاضی وجود دارد.

ظاهر شدن این علامت روی خلاصه فایلها به این معناست که فایل مورد نظر دارای یادداشت مشاور می باشد.

این علامت به معنای این است که فایل ملکی قابل مشارکت می باشد.

این علامت بر روی فایلهای ملکی اجاره ای ظاهر می شود و به معنای این است که رهن و اجاره قابل تبدیل می باشد.

وقتی فایلی را سنجاق میکنید این علامت برروی فایل قرار میگیرد.

این علامت بر روی فایلهای ملکی فروشی قرار میگیرد و به معنای این است که فایل قابل معاوضه نیز می باشد.

این علامت وقتی روی فایل یا زونکن نمایش داده می شود به این معناست که فایل مورد نظر به صورت آفلاین داخل دستگاه کاربر ثبت شده است و هنوز به سمت سرور ارسال نشده است.

علامت دایره سفید رنگی که یک عدد داخل آن نوشته است در روی فایلها به معنای عمربنا و سال ساخت می باشد.

در زونکن آنلاین شما می توانید بر اساس دسته بندی های مختلف و بر اساس نیاز خودتان زونکن ایجاد کنید. برای این منظور به پایین قفسه زونکنها رفته و روی آخرین زونکنی که علامت + سبز رنگی دارد کلیک کنید. در این صفحه باید رنگ زونکن را مشخص کنید. بعد از انتخاب رنگ زونکن وارد صفحه بعدی خواهید شد. در این صفحه شما باید نوع معامله و نوع ملک را مشخص کنید. پس از آن پارامتر سومی که میخواهید فایلهای شما بر اساس آن دسته بندی شود و در این زونکن قرار بگیرد را انتخاب می کنید. برای مثال شما میخواهید تمام فایلهای فروش آپارتمانی که متراژی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر دارند را داخل یک زونکن قرار بدهید. به این منظور پس از انتخاب نوع ملک و معامله پارامتر سوم را بر اساس متراژ انتخاب کرده و فیلدهای مورد نظر را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که خود برنامه به صورت خودکار برای زونکنی که ایجاد می کنید نامی تعریف می کند و در صورتی که تمایل داشتید میتوانید اسم زونکن را به صورت سفارشی تغییر دهید. در انتها زونکن مورد نظر  را ثبت نموده تا به لیست زونکنهایتان اضافه شود.

در صورتی که میخواهید فایلی را که ثبت کرده اید ویرایش نمایید انگشت خود را یک ثانیه روی فایل مورد نظر نگه داشته تا منوی کشویی از پایین صفحه باز شود. در این منو گزینه های ویرایش و حذف و کپی فایل وجود دارد.

در صورتی که فایلی به فروش یا اجاره رفته باشد و مشاور تا مدتها به آن فایل نیازی نداشته باشد بهترین کار این است که فایل مورد نظر را از زونکن اصلی خارج کرده و بایگانی نماید. مخصوصا توصیه می شود فایلهای اجاره را پس از قرار داد بستن بایگانی نمایید تا در برنامه سال آینده به شما یادآوری کند.

زونکن به صورت خودکار بر اساس متراژ و قیمت، فایلهای ملکی و درخواست متقاضیان را با هم تطبیق می دهد. این انطباق بر اساس متراژ و قیمت می باشد و در بازه ای ۱۰ درصد کمتر و بیشتر صورت می گیرد. برای مثال اگر فایلی با متراژ ۱۰۰ متر و قیمت ۱۰۰ میلیون ثبت کرده باشید. برنامه به صورت خودکار تمام درخواستهای متقاضیانی که بین بازه متراژ ۹۰ تا ۱۱۰ متر و بازه قیمتی ۹۰ میلیون تا ۱۱۰ میلیون باشد را به شما نمایش می دهد. برای مشاهده درخواستهای متقاضیان تطبیق شده از منوی کشویی پایین صفحه گزینه “متقاضیان مرتبط” را کلیک کنید.

زونکن به صورت خودکار و بر اساس متراژ و قیمت درخواستهای متقاضی و فایلهای ملکی را با هم تطبیق میدهد. این انطباق بر اساس متراژ و قیمت می باشد و در بازه ای ۱۰ درصد کمتر و بیشتر صورت میگیرد. برای مثال اگر درخواستی با متراژ ۱۰۰ متر و قیمت ۱۰۰ میلیون ثبت کرده باشید. برنامه به صورت خودکار تمام فایلهای ملکی که بین بازه متراژ ۹۰ تا ۱۱۰ متر و بازه قیمتی ۹۰ میلیون تا ۱۱۰ میلیون باشد را به شما نمایش می دهد. برای مشاهده فایلهای تطبیق شده از منوی کشویی پایین صفحه گزینه “فایلهای مرتبط” را کلیک کنید.

مشاور می تواند برای هر فایل یادداشتی جداگانه ثبت نماید. این یادداشت فقط قابل مشاهده برای مشاور می باشد. به این منظور از منوی کشویی گزینه “یادداشت مشاور” را کلیک نمایید.

برای ارسال فایل به گروه روی فایل مورد نظر کلیک کرده تا منوی کشویی از پایین باز شود. سپس گزینه ارسال به گروه را کلیک نمایید. بعد از آن لیست تمام گروههایی که امکان ارسال آن فایل به آنها وجود دارد نمایش داده می شود که میتوانید روی گروه مورد نظر کلیک کرده و فایل را ارسال کنید.

مشاور می تواند فایلهایی را که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و نیاز است که گلچین شوند را سنجاق کرده تا از طریق آیکون سنجاقی که در بالای صفحه لیست فایلها می باشد بتواند سریعتر به فایلها دسترسی پیدا کند.

کاربر می تواند در داخل هر زونکن لیست فایلها را بر اساس پارامترهای متراژ و تعداد اتاق و مبلغ و تاریخ مرتب سازی کند. برای مرتب سازی در داخل هر زونکن آیکون سمت چپ را کلیک کرده تا پنجره پارامترهای مرتب سازی باز شود.

در داخل هر زونکن می توانید بر اساس نام ،موبایل ،آدرس و توضیحات جستجو کنید. توجه داشته باشید که این جستجو فقط مربوط به لیست فایلهای آن زونکن می باشد. آیکون جستجوی سریع در سمت راست، بالای صفحه زونکنها می باشد.

با کلیک روی خلاصه فایل در داخل هر زونکن صفحه جزئیات فایل نمایش داده می شود. در این صفحه دکمه های مشخصات تماس مالک، ویرایش، فایلهای مرتبط، یادداشت مشاور و همچنین دکمه های اشتراک گذاری متن و پرینت وجود دارد. با کشیدن انگشت به سمت چپ و راست امکان ورق زدن بین صفحات فراهم می شود.

Load More