ارسال خودکار فایل از زونکن به تلگرام

برخی از مشاورین املاک کانال تلگرامی دارند که فایلهای ملکی خود را  برای سایر اعضای کانال تلگرامی خود به اشتراک میگذارند. قبلا زونکن این امکان را فراهم کرده بود که با زدن دکمه اشتراک متن ،مشخصات فایل خود را به کانال تلگرامی خود ارسال نمایند. اما با توجه به زمانبر بودن این کار توسط کاربر بر آن شدیم تا عملیات ارسال فایل به کانال تلگرامی کاربر را به عهده ربات تلگرامی زونکن بگذاریم. با استفاده از ربات تلگرامی زونکن مشاور املاک میتواند در زمان ثبت فایل تعیین کند که آیا تمایل دارد آن فایل را به کانال تلگرامی ارسال کند یا خیر. با این روش پس از ثبت فایل در زونکن بلافاصله مشخصات کلی فایل به کانال تلگرامی مشاور ارسال خواهد شد. راه اندازی این قابلیت در زیر توضیح داده شده است.

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در ربات تلگرامی زونکن شوید.

آدرس ربات تلگرامی زونکن :  https://t.me/zoonckan_bot

سپس مراحل زیر را در صفحه ربات زونکن تکمیل نمایید.

  1. start
  2. کلیک بر روی دکمه ثبت شماره همراه
  3. واردکردن شماره همراه (این شماره باید شماره ای باشد که با آن داخل زونکن ثبت نام کرده اید)
  4. وارد کردن کد تایید پیامک شده
  5. وارد کردن نام کانال تلگرامی شما ( توجه داشته باشید که کانال شما حتما باید عمومی public باشد و فقط نام کانال را وارد نمایید.)
  6. کانال شما با موفقیت ثبت شد. اکنون باید ربات تلگرامی زونکن را در کانال خود به عنوان مدیر اضافه نمایید.

 

 

برای افزودن ربات تلگرام زونکن به کانال خود به روش زیر اقدام نمایید.

 

 

 

 

در صورتی که مراحل بالا را درست انجام داده باشید ربات تلگرام را در لیست مدیران کانال خود مشاهده خواهید کرد.

از این پس در هنگام ثبت فایل در زونکن گزینه ای قابل مشاهده است که با انتخاب آن پس از ثبت فایل در زونکن مشخصات فایل به کانال تلگرامی شما نیز ارسال میشود.

توجه داشته باشید که این گزینه از زونکن اندرویدی نسخه 1.7.2 به بعد در برنامه قرار دارد. در صورتی که نسخه های قدیمی دارین حتما به روزرسانی نمایید.