سوالات متداول

زونکن چیست؟

زونکن یک بستر امن برای مدیریت فایل‌های مشاوران املاک است.

آیا زونکن فایل ارائه می‌کند؟

خیر زونکن هیچ فایلی ارائه نمی‌کند و هدف ما در زونکن ایجاد بیک بستر امن برای مدیریت فایل‌های مشاوران املاک است.

هزینه استفاده از زونکن چقدر است؟

زونکن ۷ روز به شما مهلت می‌دهد تا به‌صورت رایگان از برنامه استفاده کنید و بعد از اتمام این زمان، می‌توانید با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان، حساب خود را برای یک سال شارژ کنید.

چنانچه صاحب یک بنگاه املاک هستید و چند نفر دستیار دارید، با استفاده از ویژگی «بنگاه من» می‌توانید کاربران جدید را به زونکنتان اضافه کنید. هزینه اضافه‌کردن هر کاربر به «بنگاه من» سالیانه ۱۰۰ هزار تومان است.

 

چطور به زونکن اعتماد کنم تا از اطلاعات و حریم خصوصی من سوءاستفاده نشود؟

کاربران، مهم‌ترین سرمایه زونکن هستند و تیم زونکن همه تلاش خود را برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران به کار می‌گیرد و خوشبختانه تا الآن در این مورد موفق عمل کردیم.

همچنین بسیاری از بنگاه‌های بزرگ املاک کشور از زونکن استفاده می‌کنند و از این برنامه رضایت کامل دارند.

آیا می‌توانم به‌صورت مشترک با همکارم از یک حساب زونکن استفاده کنم؟

هر حساب زونکن، از هر سیستم‌عامل فقط روی یک دستگاه فعال می‌شود؛ مثلاً نمی‌توانید به‌صورت هم‌زمان با دوگوشی اندرویدی به یک حساب زونکن دسترسی داشته باشید. در صورت انجام این کار، به طور خودکار از حسابی که روی دستگاه قبلی فعال است، خارج می‌شوید.

برای استفاده از زونکن باید چه سیستم‌عاملی داشته باشم؟

برای نصب زونکن روی گوشی موبایل اندرویدی: حداقل نسخه ۵ اندروید برای نصب زونکن روی آیپد و گوشی اپل: حداقل نسخه IOS ۱۱ برای نصب زونکن روی کامپیوتر: حداقل ویندوز ۷

آیا می‌توانم بدون اینترنت به زونکن دسترسی داشته باشم؟

بله. در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید امکان مشاهده و جستجو در فایلهای و زونکن ها وجود دارد. اما برای ثبت فایل و تغییرات روی فایل نیاز هست که به اینترنت متصل باشید.

برای اجرای برنامه روی سه دستگاه متفاوت باید هزینه جداگانه پرداخت کنم؟

خیر، شما با یک‌بار پرداخت حق اشتراک، تا یک سال می‌توانید از طریق گوشی موبایل اندروید، آی او اس و کامپیوتر به برنامه دسترسی داشته باشید.

فایل‌هایی که از طریق نسخه کامپیوتر زونکن ثبت می‌کنم، روی نسخه موبایل قابل نمایش هستند؟

بله زونکن قابلیت همگام‌سازی دارد. درصورتی‌که شما در زونکن فایلی ثبت کنید یا فایل‌های ثبت‌شده را ویرایش کنید، در بقیه دستگاه‌هایی که زونکنتان روی آن‌ها فعال است این تغییر اعمال می‌شود.

من صاحب یک بنگاه املاک بزرگ با تعداد کارکنان زیاد هستم، آیا می‌توانم آن‌ها را به برنامه اضافه کنم؟

بله قسمت «بنگاه من» دقیقاً برای همین مورد ایجاد شده و شما می‌توانید هرکدام از کاربران را با عناوین معاون، منشی و مشاور به زیرمجموعه زونکنتان اضافه کرده، برای هرکدام سطح دسترسی مشخصی تعیین کنید و به فعالیت آن‌ها نظارت داشته باشید. درصورتی‌که قصد داشتید با یکی از کاربران بنگاه من قطع همکاری کنید می‌توانید از طریق پروفایل مدیر بنگاه، دسترسی او را از زونکنتان غیرفعال کنید.

در چه صورتی فایل‌ها از روی زونکن حذف می‌شوند؟

تنها در یک صورت فایل‌های شما در زونکن از بین می‌روند؛ اینکه خودتان فایل‌ها را به سطل آشغال زونکن منتقل کنید و بعد آن‌ها را پاک‌کنید، یا اینکه حساب کاربری‌تان را حذف کنید.
زمانی که فایل‌هایتان را به سطل آشغال منتقل می‌کنید می‌توانید آن‌ها را بازیافت کنید اما اگر آنها را از روی سطل آشغال حذف کردید برای همیشه حذف می‌شوند.

چطور می‌توانم فایل‌هایم را از برنامه زونکن خارج کنم؟

یکی از ویژگی‌های مهم زونکن این است که می‌توانید از داخل برنامه از فایل‌هایتان خروجی بگیرید و آن‌ها را با فرمت اکسل در کامپیوترتان ذخیره کنید.

بعد از مهلت «تست ۷ روزه» فایل‌هایی که ثبت کردم از روی برنامه حذف می‌شوند؟

خیر، بعدازاین مدت فایل‌های شما در برنامه هستند و شما می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید اما امکان ویرایش یا اضافه‌کردن فایل جدید غیرفعال می‌شود و بعد از پرداخت هزینه اشتراک، مجدداً می‌توانید فایل‌ها را ثبت و ویرایش کنید.

آیا می‌توانم زونکن را به صورت مستقیم روی گوشی آیفون نصب کنم؟

برای نصب زونکن بر روی دستگاههای آیفون و آیپد باید از طریق استورهای ایرانی مانند سیبچه ،اناردونی ، آی اپس و سیب ایرانی اقدام کنید. نصب زونکن از طریق لینک مستقیم بر روی آیفون و آیپد امکانپذیر نیست.