سوالات متداول

  1. هزینه استفاده از زونکن چقدر است؟
  2. چگونه به زونکن اعتماد کنم و چه تضمینی است که اطلاعات شخصی که در زونکن ثبت می کنم برای سایر مشاورین قابل دسترس نباشد؟
  3. آیا برای استفاده از زونکن ویندوزی یا اندرویدی باید هزینه جداگانه پرداخت کنم؟
  4. آیا زونکن بدون اینترنت هم قابل استفاده می باشد؟
  5. دیگر تمایلی به کار با زونکن ندارم و میخواهم تمام اطلاعاتی که در زونکن ثبت کرده ام را از برنامه خارج کنم.چگونه این کار را انجام دهم؟
  6. من مدیر املاک هستم و میخواهم به صورت شبکه ای از برنامه زونکن جهت اشتراک گذاری اطلاعات داخل دفترم بین مشاورینم استفاده کنم. چگونه این کار را انجام دهم؟
  7. من در زونکن حساب کاربری ایجاد کرده ام و اشتراک را پرداخت نموده ام آیا میتوانم با همکارم به صورت مشترک استفاده کنم؟
  8. اطلاعاتی که در کامپیوتر ثبت میکنم از طریق اپلیکیشن موبایل زونکن هم قابل مشاهده می باشد؟
  9. می خواهم زونکن آنلاین را روی آیفون نصب کنم. چگونه میتوان از طریق لینک مستقیم این کار را انجام داد؟

هزینه استفاده از زونکن چقدر است؟

زونکن هزینه اشتراک سالیانه ۵۰ هزارتومان دارد و در صورتی که از بخش بنگاه من ،جهت شبکه کردن و اشتراک گذاری اطلاعات بین چند نفر استفاده شود به ازای هر کاربری که در این بخش تعریف می شود هزینه اشتراک سالیانه ۲۵ هزارتومان نیز باید پرداخت شود.

همچنین از زمان اولین ورود به برنامه به مدت ۷ روز رایگان می باشد  و کاربر میتواند تمام امکانات برنامه را تست کرده و پس از این مدت در صورت رضایت و کاربردی بودن برنامه ،هزینه اشتراک سالیانه را پرداخت نماید.

Back to Index

چگونه به زونکن اعتماد کنم و چه تضمینی است که اطلاعات شخصی که در زونکن ثبت می کنم برای سایر مشاورین قابل دسترس نباشد؟

اطلاعاتی که کاربران در زونکن ثبت میکنند در حساب شخصی آنها محفوظ می باشد و برای ورود به حساب کابری نیاز به وارد نمودن شماره همراه و دریافت کد تایید از طریق پیامک می باشد. زونکن به حساسیت اطلاعات کاربران خود و این که این اطلاعات سرمایه اصلی مشاورین املاک و کاربران زونکن هستند به طور کامل واقف می باشد  و از زمان انتشار زونکن تمام سعی زونکن همیشه بر اعتمادسازی و محفوظ بودن اطلاعات کابران خود بوده است و پیوسته بر این موضوع پافشاری خواهد نمود.

Back to Index

آیا برای استفاده از زونکن ویندوزی یا اندرویدی باید هزینه جداگانه پرداخت کنم؟

خیر. مشاور با پرداخت هزینه اشتراک سالیانه زونکن میتواند از هر کدام از زونکنهای ویندوزی و اندرویدی و ios  استفاده نمایدو نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نیست.

Back to Index

آیا زونکن بدون اینترنت هم قابل استفاده می باشد؟

زونکن آنلاین همانطور که از نامش پیداست نیاز به آنلاین بودن و دسترسی به اینترنت دارد. در حال حاضر در اپلیکیشن اندرویدی زونکن آنلاین امکان استفاده به صورت آفلاین و بدون اینترنت نیز وجود دارد.

به این صورت اطلاعاتی که در حالت آنلاین یکبار توسط کاربر مشاهده شده است در دستگاه وی ذخیره می شود و پس از آن در صورت قطع ارتباط اینترنت می توان همان اطلاعات را مشاهده نمود.

Back to Index

دیگر تمایلی به کار با زونکن ندارم و میخواهم تمام اطلاعاتی که در زونکن ثبت کرده ام را از برنامه خارج کنم.چگونه این کار را انجام دهم؟

در حال حاضر اطلاعاتی که در زونکن ثبت می شود فقط از طریق اپلیکیشن زونکن قابل دسترسی می باشد. اما در آینده نزدیک امکان خروجی گرفتن تمام اطلاعات ثبت شده توسط کاربر در فایل اکسل امکانپذیر می باشد.

Back to Index

من مدیر املاک هستم و میخواهم به صورت شبکه ای از برنامه زونکن جهت اشتراک گذاری اطلاعات داخل دفترم بین مشاورینم استفاده کنم. چگونه این کار را انجام دهم؟

برای استفاده از زونکن به صورت شبکه ای و چند نفره باید از بنگاه من استفاده نمود. بنگاه من یکی از قابلیتهای برنامه زونکن می باشد که ویژه مدیران دفاتر املاک طراحی شده است. با استفاده از این بخش مدیر می تواند به تعداد مشاورین خود کاربر تعریف کرده و برای آنها نام کاربری و کلمه عبور اختصاص دهد. کاربران بنگاه من از طریق نام کاربری و کلمه عبوری که مدیر برای آنها تعریف کرده وارد زونکن می شوند و در واقع زیر مجموعه حساب اصلی مدیر می باشند. تمام اطلاعاتی که کاربران بنگاه من ثبت میکنند در زونکن های مدیر ثبت می شود و با سایر مشاورین مجموعه به اشتراک گذاشته می شود. همچنین مدیر میتواند برای کاربران سطح دسترسی تعیین نماید و محدودیت هایی را برای آنها تعریف کند.آموزش بنگاه من

Back to Index

من در زونکن حساب کاربری ایجاد کرده ام و اشتراک را پرداخت نموده ام آیا میتوانم با همکارم به صورت مشترک استفاده کنم؟

هر حساب کاربری در زونکن(حساب اصلی یا کاربر بنگاه من) همزمان میتواند از طریق ویندوز و اندروید و ios  به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد. ولی نمیتوان همزمان با یک حساب کاربری در دو دستگاه مشابه مثلا اندرویدی یا ویندوزی ورود کرد. وقتی کاربر وارد دستگاه دوم شود از دستگاه اول خارج شده و مجددا باید شماره همراه یا نام کاربری و کلمه عبور وارد نماید. برای این منظور پیشنهاد ما استفاده از بنگاه من است که میتوان برای دستگاه دوم یک کاربر تعریف نمود و از طریق نام کاربری و کلمه عبور وارد شد.

Back to Index

اطلاعاتی که در کامپیوتر ثبت میکنم از طریق اپلیکیشن موبایل زونکن هم قابل مشاهده می باشد؟

بله.هر کاربر میتواند از طریق دستگاههای اندرویدی و ویندوزی و ios  به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد.

Back to Index

می خواهم زونکن آنلاین را روی آیفون نصب کنم. چگونه میتوان از طریق لینک مستقیم این کار را انجام داد؟

برای نصب زونکن بر روی دستگاههای آیفون و آیپد باید از طریق مارکت سیبچه اقدام نمود. نصب زونکن از طریق لینک مستقیم بر روی آیفون و آیپد امکانپذیر نیست.

Back to Index